iPhone Servis, iPad Servis 0212 663 81 44  servis@saintscomputer.com

Apple Servis Hizmetleri Profesyonel Apple Teknik Servis

You are here: Home / LG G4 Ekran Değişimi, LG G4 Servis

Apple Servis

Apple Teknik Servis Hizmetleri. iPhone , iPad , Macbook ve diğer tüm Apple marka ürünlerin teknik servis.

ic-sayfa-apple

LG G4 Ekran Değişimi, G4 Teknik Servis Hizmetlerinde sıradışı bir anlayış “Göz Önünde Servis”

Türkiye’de eşi benzeri olmayan bir teknik servis anlayışı, Göz Önünde Servis anlayışı ile Saints Computer & Technology Servise gelen arızalı cihazların müşterinin gözü önünde yapılmasıdır.

Beklemek Yok. Hemen Anında Müdahale.

APPLE SERVIS HIZMETLERI

LG G4 Ekran Değişimi LG G4 Servis

LG G4 Ekran Değişimi ve servis neredeyse her ilde hizmet veren bir kullanıcı desteği olmaktadır. Apple marka ürünler kullanan kişiler için oldukça önemlidir. Çünkü bazen cihazlarda çeşitli sorunlar meydana gelebiliyor. Üstelik bu sorunlar henüz cihaz yeniyken de ortaya çıkabiliyor ve değişime ihtiyaç duyuluyor. Böyle bir durumla karşılaşılması ise Apple servis zorunluluğunu meydana getiriyor. Aksi takdirde kişilerin kendileri buna bir çare bulamazlar ve cihazlar kullanılamaz duruma gelirler.

Bu nedenle her teknoloji firması için olduğu gibi Apple ürünleri de fazla sayıda servise sahip ve bu servisler oldukça işlek olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Cihazlar herhangi bir sıkıntı ile karşı karşıya kalması durumunda, bu servislerden sınırsız bir şekilde destek alıyorlar. Böylece LG G4 Ekran Değişimi müşteriler de ekstra masraflar ile karşı karşıya gelmiyor ve çok kısa bir süre içerisinde sorunlarına çare bulmuş oluyorlar. Ayrıca zaman konusunda da tasarruf ediyorlar ve birkaç günlük süre içerisinde cihazlar tekrardan ellerine geçmiş oluyor.

İphone teknik servis sürekli olarak müşterilere hizmet vermektedir. Bu cihazların yazılım ile ilgili sorunları genel olarak meydana gelmez. Genelde sorun yaşayan kullanıcılar donanımsal sorun yaşarlar. Özellikle de cihaz ilk eline geçtiği zaman bazı hatalar ile karşılaşma durumu olabilir ve pek çok kişi de bu sorunları yaşamıştır. Örneğin hoparlör çalışmama durumu ya da cızırtılı ses gelme sorunu fazla sayıda müşterinin rastlamış olduğu bir sorun olup, cihazların iadesini bile gerektirmektedir. Ancak Apple servis sayesinde böyle bir sorun kalmayacak ve kısa süre içerisinde çözümü bulunacaktır. Böylece sizin de cihazınızı iade etmenize ya da ucuz fiyata satmanıza gerek olmaz. Bunun gibi hatalar olabildiği gibi sonradan çıkan sorunlar da bulunmaktadır. Bu sorunlar genellikle müşteri kaynaklı nedenlerden ötürü ortaya çıkarlar ve çözümleri bu servisler sayesinde elbette olacaktır.

Düşürülen ya da hasar gören cihazlar da servise gitme zorunluluğu ile karşılaşırlar. Düşürülen telefonlarda çeşitli çizik ya da ekranda kırık meydana geldiği için İphone tamiri yapılmadan tekrardan eski çalışma düzenine dönemez. Üstelik telefonların dokunmatiğin de bile sorun meydana gelebilir. Böyle bir durumda ise telefon kullanılmaz olacaktır ve direk olarak servise yönlendirilip tamir işlemi yapılması gerekir. Ekranın değişimini kullanıcıların kendisi halletmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Çünkü bu oldukça kapsamlı bir konu olmakla beraber kullanılması gereken çeşitli aletler sayesinde bu değişim işlemi gerçekleşebilir. Cihazın ekran değişimi gerçekleştirilmeden önce bütün parçaları sökülür. İlk olarak kasası yerinden çıkartılır ve daha sonra iç kısımdaki donanıma sıra gelir. Donanımda yer alan bütün parçalar, batarya dâhil yerinden sökülür. Sıra en son ekrana gelecektir. O da söküldükten sonra yerine yenisi takılır ve sonrasında değiştirme işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır. Bu işlem sırasında yalnızca ekipmanların olması da yeterli olmaz. Detaylı bilgi gerektiren bir işlem olduğu için konuda eğitimli olan ve cihazın her parçasından anlayan kişilerin yapabileceği bir şeydir. Bu nedenle ekranı kırılan ya da çatlamış olan cihazı bir servise gönderip tamirini bu şekilde gerçekleştirmek oldukça önemlidir. Diğer türlü bir sonuca varılamaz ve bilinçsiz bir şekilde yapılacak olan hata sonucunda cihaz tekrar kullanılamaz duruma gelir.

Bu ve benzeri her sorun için siz de İphone servis hizmeti veren yerlerden bir tanesine başvurabilir ve sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Böylece cihazınız eski haline kavuşmuş olacaktır. Ayrıca her türlü tamir işlemi en kısa süre içerisinde gerçekleştirileceği için size de zaman kaybı olmaz ve çeşitli maliyetler de karşınıza çıkmamış olur.

Servis, Onarım Videsu

Güncel

Haberler

iPhone Servis ve Tamiri

Apple günümüzde en çok kullanılan akıllı cihaz markalarının önünde geliyor ve Apple ...

iPhone Ekran Değişimi

Markalar müşterilerinin memnuniyetlerini artırabilmek ve artan talebi karşılayabilmek için ...

iPhone Arka Kapak Değişimi

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte birçok elektronik ürün hayatımıza girmektedir. Saints ...

iPhone Anakart Tamiri

Hayatımızda hemen her gün başka bir ürün yenilik göstermektedir. Teknolojik birçok alet ...

MÜŞTERİ YORUMLARI

HEADER STYLE 3

HEADER STYLE 5

HEADER STYLE 6

Text on the button

menü