iPhone Servis, iPad Servis 0212 663 81 44  servis@saintscomputer.com

iPhone Arka Kapak Değişimi | Saints iPhone Teknik Servis

iPhone Arka Kapak Değişimi

Posted by

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte birçok elektronik ürün hayatımıza girmektedir. Saints Computer Şikayet olmayan firmaların başında gelmektedir. Hızlıca gelişmekte olan teknoloji ürünlerin sürekli olarak geliştirilip piyasaya sürülmesiyle devam etmektedir. Günlük hayatımızda kullandığımız bilgisayarlar, telefonlar, tabletler bizlerden birer parça olmuşlardır. Gündelik birçok işimizi bu elektronik ürünlerle halledebilir ve sunulan uygulamalarla eğlenebiliriz. Hemen herkeste ve hemen her evde bulunan bu ürünler yakın tarihimize oranla devrim niteliğindeki yeniliklerle hayatımıza girmişlerdir. Artık birçok marka bu pazara ürünlerini sunmakta ve birbirleriyle yarışmaktadırlar. Dünyada birçok elektronik ürün üretip, tasarlayan marka bulunmaktadır Bunlardan biri de Apple’dır. Apple sektöre girdiği ilk günden beri zirvenin sahiplerinden biri olmuştur. Kullanıcıların hizmetlerine sundukları bilgisayarlar, telefonlar ve tabletler her zaman en iyiler arasında yer almışlar ve almaya devam etmektedirler. Apple’ın piyasaya sunduğu iPhone modelli telefon da bir devrim niteliğinde olup, yepyeni bir dünyanın kapısını insanlara açmıştır. Birçok özelliği içerisinde kapsayan iPhone telefonlar, kullanıcılara farklı olmaya hissettirmektedir. Saymakla bitmeyecek olan çok özellikli iPhone Tamiri servislerince başarıyla halledilmektedir.

iPhone Arka Kapak Değişimi

iPhone Anakart Tamiri
iPhone Anakart Tamiri

iPhone’a genel olarak bakacak olursak; Apple tarafından tasarlanmış olan ve geliştirilmiş multimedya ile internet özelliklerini kapsayan akıllı telefonlardır. iPhone’nun ilk modeli 2007 yılındı insanlara tanıtılmıştır. Özelliklerine baktığımızda; dâhili kamera, yazılı mesajlaşma ve görsel sesli mesajlar, taşınabilir medya çalar, safari internet tarayıcısı, e-posta, kablosuz internet özellikler ve daha birçok özelliği kapsamaktadır. Telefonların, kullanıcı ara yüzü çoklu dokunmatik ekrana uygun olarak sanal klavye özelliği ile kullanıcılarına sunulmuştur. Ayrıca 3. parti yazılım desteğini de içinde bulunduran iPhone, 2008 yılının ortalarında faaliyete geçen App Store ile yüz binlerce uygulamayı kullanıcılarının hizmetine açmıştır. iPhone sürekli kendini geliştirmiş ve birbirinden farklı 8 modeli sistemli bir şekilde piyasaya sürmüştür. İlk 5 modelinin 3,5″ ekranı varken iPhone 5 ile ekran boyutu ilk kez değiştirilerek 4″ yapılmıştır. iPhone arka kapak değişimi, iPhone servis olanakları ile kullanıcılarına başarılı hizmeti sunmakta ve bu başarılı politikasını sürekli devam ettirmektedir.

iPhone, piyasadaki birçok markanın aksine, kendisini sürekli yenilemeyi ve geliştirmeyi misyonu olarak görmüş ve kullanıcılarına sürekli daha iyiyi ve en iyiyi sunmuştur. iPhone teknik servis özelliği ile yine birçok markanın önüne geçebilmiş ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmiş bir marka olmaktadır. Karşılıklı anlayış çerçevesinde müşteri odaklı yaklaşım ile hedef kitlesine değer veren bu kurum, onu özellikli kılan niteliklerden biri olmaktadır. iPhoneların aparatlarını servislerinde değiştirebileceğimiz gibi kendimizde kolayca değiştirebiliriz. Hemen her telefonda yaşanan sorunlardan birisi de farklı kazalar ile aldıkları hasarlardır. Genelde ön panel ve arka kapaklarda sorunlar yaşanmaktadır. iPhone arka kapak değişimi, kolay olma özelliğini taşıyan parçalarından bir tanesidir. İnternetten veya servislerden temin edeceğimiz arka kapağı eskisiyle değiştirmemiz beş dakikamızı almayacaktır.

Piyasada kullanımda olan çoğu markanın parçalarının değişimi zor ve masraflı olabilmektedir. Ayrıca teknik servislerin ülkemizdeki yetersizliği sebebiyle insanlar kendilerine yollar aramaktadırlar. iPhone hem servis ağının kalitesiyle hem de kolay değiştirilebilir parçaları ile ön plana çıkabilmektedir. iPhone arka kapak değişimi, altta bulunan iki cıvatanın sökülmesi ile gayet basittir. Herhangi bir zorluk yaşamayacağımız aparatların değişimini internetten de videolar aratarak bulabilir ve zaten kolay olan işimizi tam anlamıyla kolaya dönüştürebiliriz. Bunun için arama motorlarına iPhone arka kapak değişimi veya gerekli olan aparatın değişimi ile ilgili aramalar yaptığımızda birçok video ve bilgi bizleri karşılayacaktır. Fakat her ne olursa olsun ileride bir arıza ile karşılaşmak istemiyorsak bu işi teknik servislere bırakmamız daha doğru olacaktır.

Leave a Reply