iPhone Servis, iPad Servis 0212 663 81 44  servis@saintscomputer.com

iPhone Ekran Değişimi | Saints iPhone Teknik Servis

iPhone Ekran Değişimi

Posted by

Markalar müşterilerinin memnuniyetlerini artırabilmek ve artan talebi karşılayabilmek için farklı teknolojik cihazlar üretmeye başladı. Apple markasının üretmiş olduğu iPhone’da bunlardan bir tanesidir. Özellikle teknolojinin getirdiği her türlü yeniliği içerisinde barındıran iPhone, tüketicilere de istediklerini sunuyor. Bu nedenle kendiniz için uygun ve kullanışlı bir telefon arıyorsanız iPhone’u tercih edebilirsiniz.

iPhone ne kadar kaliteli olursa olsun her telefonda olduğu gibi iPhone telefonlarda da sorunlar meydana gelebiliyor. Bunların bir kısmı cihazlardan kaynaklanmaktayken kimileri ise kullanıcı hatalarından dolayı kaynaklanmaktadır. iPhone ekran sorunları da bunlardan bir tanesidir. Ancak bu sorunu aşmak çok kolay! iPhone ekran değişimi sayesinde bu sorunu ortadan kaldırmanız mümkün. Bunun için yapmanız gereken doğru firmaları tercih etmek olacaktır. Bu sayede sizde telefonunuzu ilk günkü gibi sıfır hali ile kullanabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimi birçok sebepten dolayı kaynaklanabiliyor. Kimi zaman yazılımsal hatalar kimi zamanda ekrana gelecek darbelerden dolayı ekranlar hasar görebilir. Telefonunuzun ekranını korumak için ne kadar önlem alırsanız alın bu sorunlar belli bir noktaya kadar size yardımcı olacaktır. Kimi zamanda istemeden ekranınız zarar görebilir. İşte tüm bu sorunları 20 yıllık deneyimin vermiş olduğu tecrübe sayesinde bizler yapıyoruz. Sizde iPhone telefonlarınızın ekranlarında gelen sorunlar için hemen bizimle iletişime geçmelisiniz.

Firma olarak iPhone Ekran Değişimi Deneyimli Personellerimiz Tarafından Yapılıyor

iPhone telefonunuzun modeli ne olursa olsun firma olarak tüm bu sorunları kökünden çözüyoruz. Uzun yılların verdiği deneyimler sayesinde iPhone ekran sorunlarınızı anında tespit ediyor ve bu sorunları ortadan kaldırıyoruz. Bunun için telefonunuz ile beraber firmamızın bulunduğu şubeye gelmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca kargo yolu ile de telefonunuzu iPhone ekran değişimi için bize yollayabilirsiniz. Bu sayede telefonlarınızdaki sorunlar noktasal olarak tespit edilecek ve kısa sürede onarılarak tekrar size yollanacaktır.

Birçok firma iPhone ekran değişimi yaparken müşterilerine çok uzun bir süre verebiliyor. Bu süre içerisinde de müşteriler mağdur olabiliyor. Ancak firmamızda bu gibi bir sıkıntıyı yaşamayacaksınız. Çünkü firmamıza getirmiş olduğunuz telefonların arızaları anında tespit ediliyor ve onarılıyor. Hatta kimi zaman telefonlarınız sizin gözünüzün önünde tamir edilerek aynı gün içerisinde size teslim ediliyor. Kimi zaman yaşanan aksaklıklardan dolayı cihazlarınız aynı gün teslim edilmese dahi ertesi gün çalışır ve onarılmış bir vaziyette sizlere teslim edilmektedir.

Firma olarak müşteri memnuniyeti en önemli prensibimiz olduğu için sizlere tamir öncesinde de hizmet veriyoruz. Telefonunuzu tamire yollamadan önce onarım ve bakım kısmında bulunan personellerimiz ile iletişime geçebilir ve personellerimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Bu sayede de gözünüz arkada kalmaz.

iPhone ekran değişimi konusunda uzman olan ve sizlere teknik servis hizmeti sunan firmamız bakım ve onarım işlemlerinde tamamen orijinal Apple parçalarını tercih ediyor. Ayrıca yasa kapsamında değişimi yapılan her parça için sizlere 1 yıl garanti veriliyor. Eğer değişimi yapılan parçada 1 yıl içerisinde herhangi bir sorun meydana gelirse o zaman servisimiz tarafından bu parçaların değişimi ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ayrıca sunduğumuz hizmetten memnun kalmazsanız paranız koşulsuz olarak size iade edilmektedir.

Kısacası iPhone ekran değişimi konusunda güvenilir, işini bilen ve deneyimli bir teknik servis arıyorsanız iPhone teknik servis hizmeti sunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizde kargo aracılığı ile bize cihazlarınızı yollayabilirsiniz. Cihazlarınız onarıldıktan sonra kargo ücreti olmadan iPhone cihazınız tekrar size yollanacak ve bu sayede kısa sürede iPhone telefonunuzu tekrar kullanmaya başlayabileceksiniz. Sizde kaliteli bir hizmet için personellerimiz ile iletişime geçmeli ve daha fazla bilgi almalısınız.

Leave a Reply