iPhone Servis, iPad Servis 0212 663 81 44  servis@saintscomputer.com

iPhone Servis ve Tamiri - Apple iPhone Servis iPad Macbook

iPhone Servis ve Tamiri

Posted by

Apple günümüzde en çok kullanılan akıllı cihaz markalarının önünde geliyor ve Apple liderliğinde üretilen iPhone, iPad gibi popüler cihazların ülkemizde kullanımı oldukça yaygın. Ne yazık ki bazı iPhone, iPad gibi Apple ürünleri akıllı cihazın kullanımına bağlı olarak hasar görebiliyor veya zedelenebiliyor. Bu durumda garanti dışı kalmış cihazlarda veya kullanıcıdan kaynaklanan problemlerde servisimizi ziyaret ederek uygun fiyata cihazınızın gerekli işlemlerini yapabilirsiniz.

iPhone Servis İstanbul

iPhone gibi cihazlar olmak üzere bütün cep telefonu ve tablet gibi akıllı cihazların tamirini ve gerekli servis işlemlerini kolayca ve uygun fiyata yaptırabilirsiniz. iPhone Servis İstanbul şubemizde akıllı telefonun, tabletin ve birçok akıllı cihazın açma kapama tuşundan ekran değişimine kadar bütün işlemleri servisimiz tarafınca yapılmaktadır. Eğer İstanbul’da yaşıyor ve herhangi bir Apple ürünü kullanıyorsanız cihazınızda meydana gelen en ufak bir hasar ve tamirat işlerinizde bile bizim kapımızı çalabilirsiniz.

Neden iPhone Servis İstanbul

Çünkü Apple ürünleri konusunda son derece iddialıyız ve işimizi en iyi şekilde yapıp müşterilerimizi daima memnun ediyoruz. İstanbul’da iseniz ve herhangi bir Apple tarafından üretilmiş akıllı cihaz kullanıyorsanız servisimizi kesinlikle ziyaret etmelisiniz. Servisimizi ziyaret ederek bütün cihaz tamirlerinde, ekran değişimlerinde ve birçok başka servis işleminde diğer servislerden farklı olarak daha uygun fiyata diğer servislere göre çok daha fazla kaliteli hizmet alabilirsiniz.

iPhone Tamiri Fiyatları

iPhone kullanıcıları ülkemizde oldukça fazla, kullanıcısı fazla olduğu için bu durumda bazı cihazlar bozulabilir ve kesinlikle servis ihtiyacı gerekebilir. iPhone tamirat ve servise götürülme sebepleri konusunda en çok edilen şikayetlerin başında LCD ve ekran değişimi geliyor. Birçok servis tarafından yapılan ancak her servisin mükemmel bir derecede yapamadığı iPhone 12 Tamiri ve Ekran LCD Değişimi fiyatı işlemi tarafımızdan kusursuzca yapılmaktadır, bu konuda oldukça iddialıyız.

Ekran Resmi 2014-08-10 01.58.07

Büyük bir ustalık gerektiren ekran değiştirme konusunda servisimiz bu zamana dek iPhone ve diğer marka akıllı cihazların servis işlemleri adına birçok iş almış ve bütün ekran değişim ve diğer servis işlerini başarı ile tamamlamıştır. iPhone 12 Ekran LCD Değişimi diğer servislere nazaran servisimizde çok daha uygun fiyata yapılmaktadır ve kullanılan LCD kesinlikle %100 orijinal üründür. Eğer iPhone 12 Ekran Değişimi işleminizi geciktirirseniz iPhone’unuzda kalıcı hasarlar meydana gelebilir, bunlar dokunmatik ekranın bozulması ekran kalibrasyonunun bozulması gibi daha birçok çeşidi olan sorunlardır. Bu sorunlar hafife alınması gereken türden değildir ve mutlaka uzman bir servis personeli tarafından düzeltilmelidir. Bu tür sorunlara aldırış etmeden kırık ekranla birlikte iPhone 4 cihazınızı kullanır iseniz daha fazla masraflı çıkabilirsiniz, bunun için bir an önce LCD ön cam değişimi veya varsa cihazınızda ki başka sorunlar için servisimizi mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Daha fazla bilgi için: https://www.saintscomputer.com

Leave a Reply